دستگاه تصفیه و ضدعفونی هوا و محیط

روش کار دستگاه :

این دستگاه هوای اطراف خود را به داخل هدایت کرده و با استفاده  از چند تکنولوژی تلفیقی روز دنیا و شکست مولکول اکسیژن موجود در هوا در یک فرآیند طبیعی تبدیل به اتم اکسیژن یا همان اکسیژن نوزاد نموده و در محیط رها می سازد . از آنجائیکه اکسیژن فعال به تنهایی هویتی ندارد سریعا با آلودگی های اطراف خود پیوند نموده و ساختار مولکولی آنان را تجزیه و اکسید می نماید ، و درنهایت اتم های اکسیژن با هم پیوند خورده و مجددا به اکسیژن تبدیل  می شوند . و از مسیر اکسیژن به اکسیژن عمل پالایش و ضد عفونی به نحو حیرت آوری انجام می گردد. بطوریکه محققین و متخصصین این مجموعه توانسته اند جلوتر از کشورهای برجسته و پیشرفته از کالیبراسیون دقیق و نقطه جذب فوق العاده اکسیژن نوزاد بهره مند شوند و راندمان دستگاه را به طرز حیرت آوری کارآمد و اثر گذار نمایند . دقیقا مانند زمانی که در طبیعت رعد و برق ایجاد می گردد و بر اثر تخلیه انرژی باعث شکسته شدن مولکول های اکسیژن موجود در هوا شده و هوا را پالایش و  ضدعفونی می نماید . این عملکرد زیبا و دقیق قابلیت تغییر ساختار انواع آلودگی هایی مانند   ویروس، میکروب، قارچ، باکتری، سموم کشاورزی ، هرگونه بوی نامطبوع ، منواکسیدکربن ، دود سیگار ، ترکیبات آلی احتراقی و غیر احتراقی ، اکسید های ازت ، دی اکسید  گوگرد، گاز رادون ، و غیره را دارد .

.

بسیار مهم :

عموماً دستگاه های تصفیه هوا با استفاده از لامپ ماوراء بنفش ، فیلترهای  متفاوت و … هوای اطراف خود را به داخل دستگاه هدایت کرده و پس از پالایش و پاکسازی در محیط رها می سازند . اما آنچه بسیار مهم و قابل توجه می باشد تجمع آلودگی در محیط است . بطوریکه  میکرو ارگانیسم ها پس از انتقال به محل زندگی بر روی محیط و لوازم  فرود آمده و شروع به رشد و تولید مثل  می نمایند و باعث تجمع آلودگی تا ۳۰ برابر در محیط زندگی می شوند. حال آنکه اثرات مخرب و خطرناک آلودگی به دلیل وجود آنها در محیط است و از طرفی دستگاه های تصفیه هوا قادر به پاکسازی محیط نمی باشند. چراکه  ما نمی توانیم لوازم منزل، محل خواب حمام سرویس بهداشتی، کمدها و … را مانند هوا به داخل دستگاه  ببریم و پاکسازی نمائیم . جالب است بدانید چنانچه بتوانیم محیط و لوازم خود را پاکسازی نمائیم تقریبا اساس مشکل آلودگی رفع می شود و حتی برخی کارشناسان اعتقاد دارند دیگر به پالایش روزانه نیازی نیست، چون در خصوص آلودگی ثانویه و مجدد بدن انسان اکثراً در مبارزه با آن توانمندی کامل را دارد.

این دستگاه از تکنولوژی تصفیه ، ضدعفونی و بوزدایی بکار رفته در بیمارستانها و محل های خاص الهام گرفته و به روش پلاسمای سرد به تولید مستقیم اتم اکسیژن می پردازد و با میزان دلخواه و مورد نیاز در محیط رها نموده و باعث پاکسازی بی نظیر همزمان  هوا ، محیط و لوازم  بدون نیاز به انواع فیلتر وتهویه هوا می گردد .

به همین منظور از این دستگاه  به دو شکل زیر می توان استفاده نمود:

- شوک حذف ۹۹% آلودگی ها در محیط :

ابتدا تمام در و پنجره های ورودی را بسته و تمام درهای اتاق ها، سالن، حمام، کمد، سرویس بهداشتی و … را باز می نمائیم . سپس  دستگاه را به مدت ۵ الی ۱۰ ساعت  روشن می نمائیم به طوریکه اتم اکسیژن می تواند به طرز حیرت آوری همانند تکنولوژی آن در طبیعت مانند بوی غذا در تمام منافذ محیط نفوذ کرده و آلودگی  ها را تجزیه و اکسید نماید.

- پالایش آلودگی های مجدد و ثانویه:

کافی است تایمر دستگاه به نسبت یک ساعت خاموش و ۵ دقیقه روشن برای منازل و یک ساعت خاموش و ۱۵ دقیقه روشن برای محل کار تنظیم گردد که  این شیوه مانند این می باشد که در هر ساعت یک رعد و برق و پالایش طبیعی در محل زندگی اتفاق می افتد .

مزایا و ویژگی ها

- جایگزین مناسب و قویتر به جای فیلترهای کربن اکتیو، نانو نقره، نانو کربن،  نانوهیبرید، نانو فتوکاتالیت.

- حذف کامل اثرات مخرب ذرات معلق

- پالایش بی نظیر ویروس ، میکروب، قارچ و باکتری در محیط و هوا

- جلوگیری فوق العاده از شیوع و انتقال بیماری های واگیر دار

- پاکسازی بسیار قوی تر نسبت به دستگاهای چند میلیون تومانی

- بدون نیاز به انواع فیلتر و تهویه هوا

- جلوگیری از مرگ و میر و بیماریهای پرندگان و حیوانات خانگی

- تخریب فوق العاده آلودگی های خودرویی و شهرهای صنعتی مانند   گاز منو  اکسید کربن، دود سیگار ، ترکیبات آلی احتراقی و غیر احتراقی ،   گازهای ازت دی اکسید گوگرد، رادون و …

- افزایش جذب اکسیژن و دفع دی اکسید کربن

- پاکسازی و شوک حذف آلودگی محیط در چند ساعت

- پاکسازی آلودگی های مجدد و ثانویه

- کاربرد فوق العاده در حذف بوهای نامطبوع و آزار دهنده بدون نیاز به تهویه هوا

- پالایش هوا و محیط بدون هیچ گونه باقی مانده شیمیایی

- عملکرد فوق العاده در دور نمودن حشرات موذی از محیط

تذکر بسیار مهم :

لازم به ذکر است نوع تولید اتم اکسیژن معروف به اکسیژن فعال باید به صورت پوششی و غلظت کالیبره شده مخصوص هوا باشد. ( تولید انواع اتم اکسیژن ) بطوریکه هم اکنون دستگاههای هستند که تولید اتم اکسیژن را به شکل تمرکزی انجام می دهند که برای صنعت آب و فاضلاب استفاده می شود . این نوع روش تولید برای تصفیه هوا مناسب نمی باشد بطوریکه  به دلیل غلظت بالا برای تنفس مناسب نبوده و همچنین به دلیل وزن سنگین قابلیت پوشش را ندارد . به همین منظور تلاش شده با گذاشتن فن قوی آن را در هوا پخش کرده و آن را به عنوان تصفیه هوا ارائه  نمایند .

(  جهت مشاهده نمونه تائیدیه اینجا را کلیک کنید )

( جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمائید )


………………………………………………………………………..

تلفن کارشناسان مشاوره :          تهران : ۶۵ ۱۴ ۸۰ ۸۰           شهرستان : ۳۹۰ ۳۳۰۰ ۰۹۳۰