جستجو

همکاری گزارش گیری عمومی جهت حضور در کارگاه های آموزشی رایگان

همکاری در کارگاه های آموزشی رایگان

این مجموعه در نظر برای توسعه این دانش کاربردی ارزشمند در جامعه با همکاری شما متقاضیان عزیز و شرکتها ، مراکز درمانی ، مراکز ورزشی و تفریحی ، مراکز زیبایی و سلامتی  و … که از این روش استفاده می کنند طرحی را بررسی و ارائه نموده است .

 

نحوه همکاری شما :

در مرحله اول معرفی سایت با راهنمایی شما به افراد جهت آشنا شدن با این روش و تکمیل فرم نظر سنجی که در سمت راست صفحه اصلی ، قسمت معرفی واقع شده است ، صورت می گیرد . در واقع به این شیوه افراد توسط شما از طریق سایت با این روش آشنا شده و فرم نظر سنجی را تکمیل می نماید .

در مرحله دوم ، چنانچه فرد مورد نظر درخواست حضور در گارگاه های آموزشی را که فعلاً به صورت رایگان برگزار می شود داشته باشد ، کارشناسان سایت با فرد مورد نظر تماس گرفته ، ایشان را راهنمایی و هماهنگی لازم جهت حضور وی را انجام می دهند .

به همین منظور نسبت به تعداد معرفی افراد به سایت جهت آشنایی با این روش از مزایا و ویژگی هایی که در زیر عنوان شده بیشتر بهره مند خواهید شد .

 

مزایا و ویژگی های مشارکت :

  • صدور کد مشاور برای متقاضیان جهت همکاری در طرح
  • صدور کارت VIP برای مشاورانی که حداقل ۱۰ فرم نظر سنجی یا حضور یک نفر در کلاس از طریق آنان انجام شود .
  • استفاده از تخفیفات بسیار ویژه و ارزشمند که نسبت به میزان فعالیت شما به صورت کارت تخفیف در کارتVIP   شما شارژ می شود . که در نهایت شما می توانید از خدمات و محصولاتی که مربوط به این روش هستند به صورت تخفیفات ویژه استفاده نمائید و یا حتی می توانید کارت های تخفیف خود را از طریق را هایی که با آن آشنا خواهید شد به صورت توافقی به دیگران به فروش برسانید .

به همین منظور دوستانی که تمایل دارند در این خصوص همکاری نمایند می توانند درخواست خود را با ارسال عدد ۱۰   به شماره پیامک ۵۰ ۵۰۰۰ ۵۰۰۰   اعلام نمایند تا اپراتور برای متقاضی کد مشاور صادر و به شماره موبایل وی ارسال نماید .

 

با تشکر

مدیریت سایت تحقیقات و اطلاعات ازن

مطالب ما را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ویدیو های منتخب