جستجو

دانشی که نمی خواهند بدانید

دانشی که نمی خواهند بدانید

دانشی نمی خواهند بدانید

دوست عزیز و گرامی چنانچه راه کار و تکنولوژیی را که در واقع نمی خواهند بدانید به شما بیاموزیم تا از فردا به جای اینکه توسط وسایل نقلیه شخصی و عمومی به محل کار بروید، بتوانید به یکباره در منزل یا مبداً ناپدید شوید و در محل کار یا مقصد بدون اتلاف وقت ظاهر شوید باور می کنید؟! مطمئناً باور گفته فوق مانند کاربردهای ازن (ازون ) در این مقاله عجیب و حیرت آور است و مطالعه این دانش همین شگفتی عجیب را برای شما به ارمغان می آورد.(دانشی که نمی خواهند بدانید)

.

تاریخچه و انحصار ازن ( ازون ) :

لطفاً دقت کنید! این دانش ازن (ازون)  ۱۵۴ سال قبل (۱۸۷۵ میلادی) توسط ورنر زیمنس در آلمان شناخته شد و در یک دوره سیزده ساله به توانائی ها و قابلیت های شگفت انگیز ازن (ازون ) اگاه و توسط لندر مخصوصاً در بخش درمان در آلمان منتشر شد و از آن پس از این نعمت الهی تاکنون استفاده می کنند. جالب است بدانید دانش ازن ( ازون ) را کشور های برجسته اروپایی و آمریکا نیز که زمان آن مشخص نیست پس از آلمان شناسایی و تا کنون از آن استفاده و بهره برده اند. این کشور ها به دلیل اینکه بتوانند بیشترین سود را از انحصار دانش ازن ( ازون ) ببرند با هماهنگی بین خود توانستند از اطلاع رسانی درباره آن تا بیش از یک قرن جلوگیری کنند. تا زمانی که در سال ۱۹۸۶ ( ۳۰ سال قبل ) به دلیل اختلاف کشور های آلمان و آمریکا بر سر ثبت کشف دانش ازن ( ازون ) به نام خود اقدام به فاش نمودن بخشی از توانائی های آن نمودمند و به همین طریق عده ای از متخصصین و عموم مردم از عجایب توانایی دانش ازن ( ازون ) آگاه شدند و دانش ازن ( ازون ) به گونه ایی که هنوز هم ادامه دارد به صورت مویرگی در کشور های فرانسه، ایتالیا، روسیه، رومانی، جمهوری چک، مجارستان، بلغارستان، اسرائیل، کوبا، ژاپن، مکزیک، ترکیه شناخته و با توجه به اینکه در ایران و جامعه پزشکی از آن شناخت کمی دارند به نحوی در حال رشد می باشد. حائز اهمیت است بدانید دانش ازن ( ازون ) در بحث درمان بسیاری از بیماری های پر هزینه و لا علاج را که هم اکنون بشر با آنها دست و پنجه نرم می کند  بهبود می بخشد که طی این سال ها با توجه به شناخت این راه کار قوی، باز هم بشر را از دانش ازن ( ازون ) این نعمت طبیعی محروم نگه داشتند تا بتوانند از درآمد های درمانی مکرر و پر هزینه استفاده نمایند. البته گفتنی است تکنولوژی دانش ازن ( ازون ) در گذشته بسیار گران بوده لذا خیلی از مدافعان عدم اطلاع رسانی، گرانی این صنعت را علت این امر می دانند. اما بسیار واضح است که در بحث درمان گران بودن آن در مقایسه با هزینه های درمانی بسیار بالا عملاً قابل اهمیت نمی باشد .

 

کلیک-کلاس

 

نام و نشان  ازن ( ازون ) در طبیعت :دانشی که نمی خواهند بدانید

بسیار زیباست بدانید منشاء دانش ازن ( ازون ) طبیعت است و خداوند از بدو آفرینش جهان آن را خلق کرد تا انسان و دیگر موجودات بتوانند در این کره خاکی زندگی کنند. این فرآورده حیاتی گازی است به نام اکسیژن فعال(ACTIVATED OXYGEN)  که از تعامل خورشید، اکسیژن و انرژی بدست می آید و قانونی در آن وجود دارد که می تواند انسان را مقابل آلودگی های میکروبی، ویروسی، باکتری ها، قارچ ها و دیگر میکروارگانیسم های خطرناک به طور خارق العاده ای محافظت نموده و در صورت مبتلا شدن انسان را بهبود بخشد.

دانشی که نمی خواهند بدانید

 

 

 

 

قدرت و توانمندی  ازن ( ازون ) یا همان اکسیژن فعال :

الف) کاربرد ازن ( ازون ) یا اکسیژن فعال در درمان :

ازن ( ازون ) یا اکسیژن فعال دارای قدرت فوق العاده ای در شناسایی ویروس، میکروب، قارچ، میکروارگانیسم ها و آلودگی های خطرناک بوده  و به طرز شگفت انگیزی آنها را تجزیه و نابود می کند به طوریکه ازن (ازون ) یا اکسیژن فعال در مبارزه با عفونت های میکروبی، قارچی و ویروسی از جمله برای مبارزه با ایدز، آنفلوانزا، هپاتیت، درمان زخم و انواع مختلف بیماری های پوستی فوق العاده عمل می کند.

به نظر شما نتیجه این قابلیت چیست؟ کافیست ازن (ازون ) همان اکسیژن فعال را تولید و در دسترس بشر قرار داد تا بتوان به عنوان قاتل آلودگی ها از آن استفاده نمود. آیا عفونت های معده، روده، ریه و …………. آلودگی های میکروبی، قارچی و ویروسی نیستند؟ آیا واقعاً می توان این نوع بیماری ها را با این قانون طبیعی به این سادگی درمان کرد؟ در جواب باید بگوئیم: نزدیک به صد سال است که این موضوع را انسان یافته است. جالب است بدانید در جریان جنگ جهانی اول از ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال به عنوان تنها راه حل ترمیم و ضدعفونی زخم از آن استفاده شده است. ولی اکنون جامعه پزشکی در ایران شناختی بسیار کمی نسبت به ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال داشته و هنوز هم خیلی از زخم های کهنه مخصوصاً در افراد دیابتی منجر به قطع عضو می شود.  جالب تر اینکه جهت ترمیم زخم داروهای آلمانی تبلیغ و پیشنهاد می شود. در صورتیکه کشور آلمان اولین تولید کننده ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال و آگاه از عملکرد آن درجهت درمان زخم می باشد. همچنین نباید تعجب کرد اگر بگوئیم می توان با ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال زخم معده و روده را بدون ایجاد کوچکترین عوارضی درمان نمود. نکته مهم اینکه ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال گازی است ناپایدار و پس از ۲۰ دقیقه خود به مولکول اکسیژن تبدیل می گردد و باعث افزایش اکسیژن نیز می گردد. بطوریکه پس از استفاده از ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال نه چیزی به طبیعت اضافه و نه چیزی از طبیعت کم می شود و در یک عملکرد اکسیژن به اکسیژن سلامت و ضدعفونی را برای بشر به ارمغان می آورد. هم اکنون در کشور های اروپایی کیوسک های کوچک خانگی ساخته اند که انسان می تواند در داخل آن بنشیند بطوریکه پس از بسته شدن درب آن سر و گردن بیرون از آن قرار می گیرد و ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال توسط یک دستگاه داخل کیوسک رها می شود. در این روش ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال از طریق منافذ پوست بطور ملایم وارد سیستم گردش خون گردیده و بطور گسترده بدن را پالایش داده و خیلی از مشکلات پوستی، لک و جوشهای روی پوست را از بین می برد. همچنین در روش دیگر دستگاه تولید ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال را بر روی وان حمام نصب و از طریق آب حاوی اکسیژن فعال عملکرد پالایش و پاکسازی بدن به طرز شگفت آوری انجام می گیرد.

لطفاً به عملکرد زیبا و شگفت انگیز ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال در مورد بهداشت دهان و دندان توجه کنید:

 • امکان نگهداری دندان ها تا پایان عمر
 • جلوگیری و حذف عفونت ها و پوسیدگی دندان
 • حذف سریع بوی بد دهان
 • سفید شدن دندان در طی دوره کوتاه مدت ( مولکول رنگ مازاد بر روی دندان را تجزیه و از بین می برد)
 • جلوگیری و کاهش جرم های اطراف دندان
 • حذف باکتری های پنهان در فرورفتگی های سطح دهان

از جمله بیماری هایی که معضلات و مشکلات زیادی را به همراه دارد عفونتهای روده بزرگ می باشد ، به طوریکه این عفونت تا مرز پارگی روده ، انسداد روده ، حتی باعث بروز سرطان روده و حیات بیمار را به خطر می اندازد .امروزه در جامعه پزشکی ما راه حل آن را تجویز داروهایی مثل آنتی بیوتیک و رژیم غذایی و مدارا نمودن را پیشنهاد و تلاش می کنند بیماری را در حالت خاموش نگه دارند . اما در کشورهای پیشرفته از ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال در این خصوص به راه کارهای متفاوت و موفقی دست یافته اند که نتایج درمانی خارق العاده ای را به دست آورده اند . چرا که عمده مشکلات این بیماری به اشکال متفاوت آن از طریق کامپیلوباکترها که انواع متفاوت داشته و باکتری خطرناکی است به وجود می آید . متاسفانه با توجه به اینکه زمینه بهداشتی در داخل کشور بسیار نا مناسب می باشد و این عامل عفونی از طریق زنجیره غذایی مثل میوه و سبزیجات ، آبهای آلوده ، گوشت و مرغ و مخصوصاٌ مناطق گردشگری مثل اغذیه فروشی ها و رستورانها منتقل می گردد ، همیشه خطر ابتلا به آن برای هموطنان عزیزمان وجود دارد . و کافی است ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال را در اختیار داشته تا بتوانیم هم در مرحله پیشگیری و هم در خصوص درمان به طور حیرت آوری از آن استفاده نمائیم .

بطوریکه حذف آلودگی ها در زنجیره غذایی تنها از طریق گاز ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال تا مقطع ۹۹ درصد حاشیه امنیت ایجاد می کند . به همین منظور از ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال برای پالایش و ضد عفونی ۹۹ درصد آب های آلوده میوه و سبزیجات ، مرغ و گوشت و حتی ابزارهای آرایشی و بهداشتی و پزشکی ، لوازم و البسه کودکان ، لنز چشم ، سرشیشه و پستانک بچه و به طور کل اشیاء و هوای محیط اطراف استفاده می شود. از آنجائیکه قابلیت های ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال در بخش درمان بسیار وسیع و گسترده می باشد، مواردی از بیماری هایی که تا کنون بین ۸۰ تا ۹۹ درصد بدون هیچگونه پیامد و عوارضی درمان گردیده را فقط نام می بریم: آرتریت روماتویید، لپوس ارتیماتوزسیستمیک، اسکلرودری، پلی میوزیت، فیبرومیوزیت، اسپوند سیلیت آنکیلوزان، استنوآرتریت (ورم استخوانی – مفصلی )، سندرم ریتر، سپوریازیس، آماس سینوویال، نقرس، کونروکاسینوز، آرتروپاتی ناشی از پیروفسفات، پری آرتریت کاسیضیه، تاندینمیت کاسیفیه، کاسینوز و پرولاپس دیسک بین مهره ای.

 

ب: کاربرد ازن (ازون) یا اکسیژن فعال در تصفیه و ضد عفونی آب :

یکی دیگر از توانائی های ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال که بسیار عالی و شگفت انگیز عمل می کند تصفیه و ضدعفونی آب آشامیدنی است. کافی است ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال را در داخل آب در یک محدوده زمانی مناسب نسبت به حجم آب تزریق نمائیم تا به راحتی تمام ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها، قارچ ها، سموم کشاورزی، شوینده ها، رنگ، بو و طعم نا مطبوع و کلر را بدون نیاز به فیلتر تجزیه و از بین ببرد. حتی شما می توانید برای آزمایش و دیدن عملکرد ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال یک لیوان آب را با جوهر استامپ که همان آلودگی رنگی می باشد مخلوط نمائید و سپس ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال را توسط دستگاه خانگی به مدت ۵ دقیقه درون آب آمیخته با رنگ تزریق نمائید تا قدرت شگفت انگیز آن را در تجزیه و از بین بردن آلودگی رنگ که در نهایت آب کاملاً شفاف و قابل شرب میشود را مشاهده نمائید.

 

*یک توصیه مهم برای آبهای شهری:دانشی که نمی خواهند بدانید

آیا می دانید هر دستگاه تصفیه آبی برای آب شهری می تواند فوق العاده خطرناک باشد؟

فقط کافیست بدانید فیلتر هایی که در این دستگاه ها به کار برده شده جهت جذب رنگ، بو، طعم، مزه و مواد ارگانیک محلول در آب می باشد، و البته تا اینجا مشگلی به نظر نمی رسد. اما جالب است بدانید این فیلتر ها مواد ارگانیک را در خود جمع می کنند و عملاً انبار و فضایی بسیار مناسب را برای ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها فراهم نموده و باعث می شود این آلودگی های میکروبی و ویروسی در بهترین شرایط زندگی نموده و پس از صرف غذای ایده آل شروع به زاد و ولد نمایند، و این بدین معناست که آلودگی اصلی آب شهر که همان آلودگی های میکروبی و ویروسی است را چندین برابر نماید و بصورت یک سم بسیار خطرناک که هیچگونه طعم، مزه و بویی ندارد را در اختیار شما قرار می دهد. پس خواهش ما این است که هوشیار باشید و خود و خانواده خود را از این روش جهت تصفیه آب تهران و مشابه آن و یا هر آبی که لزج می باشد مصون نگه دارید .

 

ج: کاربرد ازن (ازون) یا اکسیژن فعال در تصفیه و ضدعفونی هوا :

هموطن عزیز به نظر شما این نظم و هماهنگی در قاعده ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال حیرت انگیز نیست؟ قانونی که خداوند به طرز شگفت انگیزی آفرید تا در چرخش طبیعت بتواند بشر را بدون هیچگونه عوارضی محافظت نماید. نکته اینجاست که آیا همه ما ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال را در طبیعت تجربه کرده ایم؟ زمانی که در ناحیه یا منطقه ای ابرها تجمع می کنند و باعث خلق رعد و برق می شوند، این مهم انفاق می افتد که به واسطه تخلیه الکتریکی قوی بر مولکول های اکسیژن موجود در هوا انرژی لازم را وارد نموده و در نهایت ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال را تولید و در محیط رها می کند. حال تصور کنید چه اتفاقی می افتد. بله درست است اکسیژن های فعال کار ضدعفونی و پالایش هوا را به طرز فوق العاده و شگفت انگیزی انجام می دهند. مسلماً هر کدام از ما این  هوای تازه، مفرح و مطبوع را تجربه کرده ایم. از همه مهمتر اینکه انسان در این شرایط می تواند بوی اکسیژن فعال را حس کند چرا که همان بوی تند تازگی هوا بوی اکسیژن فعال می باشد. اکنون تصور اینکه شما بتوانید توسط یک دستگاه تولید ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال هوای محیط کار و منزل خود را پالایش کنید مثل یک رویای زیباست و می تواند مزایا و فواید خارق العاده ای از جمله افزایش جذب اکسیژن و دفع دی اکسید کربن در ریه، حذف بوی نا مطبوع سیگار، عرق بدن، البسه و گاز های سمی، جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری های واگیر دار تنفسی، اثرات مطلوب بر ضد افسردگی، افزایش طراوت و انرژی و هوشیاری را برای شما به ارمغان می آورد . البته نوع تولید دستگاه تولید ازن (ازون) یا همان اکسیژن فعال باید به صورت پوششی و کالیبره کردن خروجی با غلظت ۴ صدم ppm انجام شود و نباید از دستگاه های تمرکزی و معمولی استفاده نمود . به طوریکه این روش از همان روش یونایزر استفاده می کند ولی با تکنولوژی چندین نسل قوی تر و پیشرفته تر از دستگاه های یونایزر معمولی و با قابلیت کنترل خروجی مورد نیاز که امروزه تحولی در تصفیه و هوا و محیط به شمار می آید

 

د: کاربرد ازن (ازون) یا اکسیژن فعال در موادغذایی، میوه و سبزیجات

شاید کم کم توضیح کاربردهای دیگر ازن (ازون ) یا همان اکسیژن فعال پیشاپیش در تجزیه و تحلیل شما بصورت منطقی و ناخوداگاه شکل گرفته و مطالب مکرر ما برای شما به نحوی از طرف شما پیش بینی شده است. چون به نظر ما دیگر حدس اینکه اگر اکسیژن فعال به آلودگی های گوشت، مرغ، میوه و سبزیجات دسترسی پیدا کند برای  فوایدی به شرح زیر بسیار واضح و روشن است.

 • حذف آلاینده های میکروبی موجود در سطح گوشت.
 • جلوگیری از انتشار آلودگی توسط چاقو.
 • حذف فوق العاده باکتری ها و ویروس های ذخیره شده در شیار ها و حفره های گوشت.
 • حذف Salmonella، Infuenza، Listeria، cholera.
 • حذف کامل میکروارگانیسم ها، ویروس های بیماری زا، باکتری ها، مخمر ها، هاگ ها، کپک های قارچی، تخم انگل ها در میوه و سبزیجات و مواد غذایی.
 • افزایش ماندگاری و جلوگیری از فاسد شدن میوه و سبزیجات.
 • نابود کننده کپک در مواد غذایی مثل رب، نان، میوه و مواد اولیه مورد مصرف در آشپزخانه.

 

ی: کاربرد ازن (ازون) یا اکسیژن فعال در لوازم و اشیاء

حائز اهمیت اینکه با وجود این فرایند طبیعی و فوق العاده دیگر نگران وجود آلودگی در:      دانشی که نمی خواهند بدانید

 • شیشه، سرشیشه و پستانک بچه.
 • لوازم و وسایل بازی کودکان
 • ابزار های پزشکی، جراحی، آرایشی و بهداشتی.
 • لنز های چشمی.
 • مخزن های ماهی و آکواریوم.
 • کمد ها، انبار های منزل و محل کار.

و خیلی موارد دیگر که نیاز به توضیح ندارد ، نباشید!

 

نتیجه گیری:

بهترین نتیجه گیری تفاوت علم تحقیقاتی انسان و شناخت  توانمندی طبیعی و خدادادی می باشد .

تکنیک ، مهارت و هماهنگی در طبیعت به قدری عالمانه، شگفت انگیز و مدبرانه و خارج از توانایی های شناخت انسان می باشد که عموما همه ما تجربه کرده ایم. هیچگاه تجویز داروی گیاهی جهت درمان، حتی در صورت تجویز اشتباه هم در اکثر موارد عوارضی برای انسان در بر نداشته است، و آن علمی است که تنها یک خالق می تواند اینگونه به وجود بیاورد. در مقابل علم تحقیقاتی انسان در راه درمان نتوانسته به گونه ای عمل نماید که عوارض را حذف کند. ازن (ازون) یا اکسیژن فعال دارای قانون طبیعی شگفت انگیزی می باشد که در صورت شناخت، عموم مردم می توانند برای پیشگیری و حفظ سلامت خود بدون اینکه نگران عوارض و پیامد خطرناکی باشد با هزینه پائین به طور فوق العاده و حیرت آور از نتایج آن استفاده نمایند.  باشد که توانسته باشیم گامی کوچک در جلب رضای خدا و راهی برای سلامت و تندرستی شما، خانواده و عزیزانتان به ارمغان بیاوریم.(دانشی که نمی خواهند بدانید)

 

عنوان مقاله : دانشی نمی خواهند بدانید

تنظیم و گردآوری : آقای وحید میرزاآقایی ( محقق و پژوهشگر ازن )

وبسایت تحقیقات و اطلاعات ازن

 

مطالب ما را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ویدیو های منتخب